Darbo vietos nuoma

PIXEL FREE – IŠBANDYK NEMOKAMAI

0 /1 Diena *

Freelancini? Nusibodo su klientais susitikinėt kavinėse? Norėtum pagaliau ištart žodžius "einu į darbą"? Mes manome, kad visus šiuos ir dar daugiau norų padėsime tau įgyvendint! Apsilankyk pas mus, net penkioms dienoms įsitaisyk patogioje darbo vietoje ar tiesiog užsuk kartu atsigert kavos ir viską aptarsime!

*- Nemokamai Daugiau informacijos

PIXEL HUB

149 /Mėnesiui *

Standartinis darbo vietos nuomos pasiūlymas PIXEL HUB erdvėje! Atvyk, išsirink sau patikusią darbo vietą, rezervuok ją mėnesiui ar ilgesniam laiko tarpui ir visada, kada beužsuktum ji bus laisva. O viskuo, ko tik reikės, kad svajonės pildytusi greičiau - pasirūpinsime mes.

*Darbo vietos nuomos kaina, mokant už 12 mėn. – 1499 € Daugiau informacijos

PIXEL VIP

179 /Mėnesiui *

"Viskas įskaičiuota" darbo vietos nuoma PIXEL HUB erdvėje! Atvyk, išsirink sau patikusią darbo vietą, rezervuok ją mėnesiui ar ilgesniam laiko tarpui ir visada, kada beužsuktum ji bus laisva. O viskuo, ko tik reikės, kad svajonės pildytusi greičiau - pasirūpinsime mes.

*Darbo vietos nuomos kaina, mokant už 12 mėn. – 1799 € Daugiau informacijos

PIXEL VIP10

129 / 10 kartų *

Esi nedidelės įmonės savininkas ir nori savo darbuotojams užtikrinti patogią bei kūrybingą darbo vietą? Atvyk pas mus, turim ypatingą pasiūlymą dešimčiai (ir daugiau) nuomojamų darbo vietų kartu. "Viskas įskaičiuota" darbo vietos nuoma PIXEL HUB erdvėje!

*Narystė galioja 2mėn. Daugiau informacijos
Close

KONTAKTAI

Would you like to see our space before joining? Come and visit our coworking space. Please fill out the form and our manager will get back asap.

Close

Order form

Please fill out the form and our manager will get back asap.