Apie mus

Kas mes?

PIXEL HUB - naujai įkurta bendradarbystės (coworking) erdvė Kaune, kuri vienija kūrybišką, novatorišką bei ambicingą freelancerių bendruomenę.

300 m2 erdvėje suprojektavome 30 jaukių darbo vietų, kurias papildo susitikimų bei kitos zonos - atsižvelgdami į tai, jog daug dirbant kartais reikia susikaupti ar pakeisti savo darbo vietos lokaciją, tam sukūrėme „susikaupimo kambariukus“, kurie įrengti pagal skirtingą individualų dizaino konceptą. Didžiausias mūsų išskirtinumas iš kitų coworking erdvių - fotostudija. Kūrdami erdvę, galvojome apie kūrybiškus žmones, todėl įrengėme profesionalę fotostudiją, kuri tai pat transformuojasi į seminarų, ar mokymų erdvę. Virtuvė, dušas, atskiras daiktų kambarys - tai tik keletas iš daugelių mūsų siūlomų patogumų!

Jei tu fotografas, videografas, grafikos dizaineris, marketingo specialistas, režisierius, buhalteris, ar šiaip freelanceris, o gal mažos įmonės direktorius ir ieškai nuomojamos darbo vietos, biuro sau ir savo kolegoms - prisijunk prie mūsų bendruomenės, mes padėsime tau siekti savo tikslų!

PIXEL HUB erdvė tinkama visiems, kurie neina į darbą, o juo mėgaujasi.

Prisijunk!
PIXEL HUB Komanda
Andrius Dauderis

Andrius Dauderis

Gražvydas Jovaiša

Gražvydas Jovaiša

Gytis Dovydaitis

Gytis Dovydaitis

Inga Valiuvienė

Inga Valiuvienė

Laimis Inokaitis

Laimis Inokaitis

Close

KONTAKTAI

Would you like to see our space before joining? Come and visit our coworking space. Please fill out the form and our manager will get back asap.