Retušo treniruotė su Tomu Brazinsku, Photoshop ir Lightroom

2018 gegužės 14

17:30 - 23:00

Pramonės pr. 4a

- not specified -

Fotokursai kartu su Tomu Brazinsku pristato retušavimo programą, kurioje pristatys “High end” retušo programą, kurioje naujausios retušavimo technikos ir tendencijos.

Tomas: „retušavimas labai svarbi fotografijos proceso dalis. Šiuolaikine foto technika leidžia labai daug, todėl praktiškai visi fotografai gali būti lygus ( be abejo svarbi idėja pasiruošimas, šviesa ir kiti elementai), tačiau geras retušas gali jus kaip fotografą kilstelti į kitą lygmenį.“

Programa:

Pasiruošimo medžiaga ir užduotys prieš susitikimą. Šis paketas užtikrins visų studentų reikiamą žinių lygį, o susitikimo metu sugebėsime aprėpti didelį informacijos kiekį.

Dirbsime su Photoshop (PS) ir Lightroom (LR) programomis. Nagrinėsime šias temas:

Pasiruošimas darbui ir įranga, nuotraukų saugojimas, importavimas katalogavimas, greita atranka, raw failų apdorojimas, sinchronizavimas ir eksportavimas, sluoksniai, kaukės, darbo greitinimas automatizuojant procesus, pagrindiniai spuogų šalinimo įrankiai, jų skirtumai ir privalumai, skirtingos fotografijoms, šviesinimo/tamsinimo (dodge/burn) nauda ir skirtingos technikos, odos tonų ir tekstūros atskyrimo technika ir skirtingų panaudojimo būdai, spalvinių problemų identifikavimas ir sprendimo būdai, spalvų teorija ir panaudojimas.

Pradedama dirbti jau kelios savaitės prieš susitikimą, pasiruošimui išsiunčiama video užduotys, kurios nagrinėjamos namuose, tokiu būdu daug lengviau įsisavinti seminaro metu gaunamą informacija.

Jums reikia turėti savo kompiuterius su gerai veikiančiomis Photoshop bei Lightroo, programomis. (Jei neturite galimybės atsinešti savo laptop’ą mes paskolinsime).

Mūsų tikslas kelti jūsų profesionalumo lygį.

Registracija vyksta info@fotokursai.lt, 860979955

www.fotokursai.lt

Close

KONTAKTAI

Would you like to see our space before joining? Come and visit our coworking space. Please fill out the form and our manager will get back asap.